روش های برگرداندن کالا

بازگرداندن کالا در صورت :
 1. مغایرت ظاهری یا فنی  کالای دریافتی با اطلاعات درج شده در سایت
  • اگر مشخصات کالای دریافتی شما، با اطلاعات و توضیحات درج شده در وبسایت نی نی ماه مغایرت داشته باشد، می توانید کالا را مرجوع کرده و هزینه آن تماما برای شما برگشت داده خواهد شد.
  • وجود مغایرت باید حداکثر تا 72ساعت پس از دریافت کالا از طریق تماس با پشتیبانی (تلفن یا تلگرام درج در سایت) اطلاع داده شود. در این حالت هزینه پیک و یا پست برای بازگرداندن کالا، بر عهده فروشگاه می باشد.
 2. آسیب دیدگی و یا ایراد ظاهری کالای خریداری شده
  • لازم به ذکر است که در هنگام تحویل کالا توسط مامورین پخش تمامی اجناس می بایست توسط خریدار چک شود و در صورت مشاهده هر گونه ایرادی از تحویل آن خوداری نماید. دریافت اجناس به منزله سالم بودن آن تلقی می شود.
  • وجود آسیب و ایراد باید تا 24 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تماس با پشتیبانی (تلفن یا تلگرام درج در سایت) اطلاع داده شود.
  • چنانچه این آسیب و یا ایراد فقط با باز کردن بسته بندی کالا قابل مشاهده باشد، در صورتی کالا بازگردانده می شود که به هیچ وجه استفاده نشده و جعبه و یا پوشش بسته بندی حتما حفظ و همراه کالا تحویل داده شود.
  • در این حالت هزینه پیک و یا پست برای بازگرداندن کالا بر عهده مشتری می باشد.
نکات قابل توجه جهت بازگرداندن، عودت و یا تعویض کالا :
لازم به ذکر است در حالت کلی تا 7 روز امکان تعویض و یا عودت کالا می باشد؛ همچنین در هر دو حالت ذکر شده در بالا، علاوه بر بازگرداندن، می توانید کالای دریافتی را با کالای درخواستی خود تعویض نمایید.

پس از تحویل کالای بازگشتی و انجام بررسی های لازم، عودت وجه حداکثر تا 3 روز کاری به حساب مشتری انجام خواهد شد. پیشاپیش از صبوری شما تشکر و قدردانی می نماییم.